Wydanie nr: 5 (190) WRZESIEŃ 2020
ISSN 1643-0883 | RPR 1392
Pomnik Paderewskiego

Uniwersytet im.Adama Mickiewicza

Gmina Kleczew

Natalii Drukarnia Etykiej

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowe w KleczewieJAWI

Forum Liderów

Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu wśród wielu swoich statutowych zadań realizuje projekt pod nazwą Liderzy Pracy Organicznej. W ramach tego projektu Kapituła Honorowego Hipolita powołana przy Towarzystwie nominuje do godności Lidera Pracy Organicznej osobistości, które w różnych dziedzinach ich działalności zawodowej i społecznej wykazywały się i wykazują ponadprzeciętnym zaangażowaniem, wysokim morale i szczególnymi osiągnięciami stanowiącymi wzór godny naśladowania. Na stronach Europejskiego Magazynu Internetowego EuroPartner będziemy popularyzować osobistości Liderów Pracy Organicznej dając im satysfakcję i ukazując ich globalnej opinii publicznej.

Oto oni:

Marek Wesołowski - samorządowiec z powołania...

 Marek Wesołowski – burmistrz Gmina i Miasta Kleczew, urodzony w 1953 roku jest absolwentem Akademii Rolniczej w Poznaniu oraz Szkoły Głównej Handlowej w Koninie, z zawodu inżynierem-rolnikiem. Od wczesnej młodości angażował się w pracę społeczną, najpierw w organizacji młodzieżowej, później po odbyciu służby wojskowej rozpoczął prace zawodową. Kolejno pracował w Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska" w Kleczewie, następnie w Zespole Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin, Wytwórni Konstrukcji Stalowych „MOSTOSTAL" Słupca S.A., aż wreszcie los zaprowadził Go do pracy w samorządzie i został wybrany burmistrzem Gmina i Miasta Kleczew. Postrzegany jest przez mieszkańców gminy i miasta jako dobry, wnikliwy gospodarz, dbający o systematyczny rozwój miasta Kleczew, unowocześniania infrastruktury, a przede wszystkim o wygodę i stały wzrost zadowolenia obywateli. Jest Liderem Pracy Organicznej.   


Przedruki tekstów tylko po uzyskania zgody redakcji EuroPartner

wersja do druku

Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem