Wydanie nr: 12 (172) GRUDZIEŃ 2017
ISSN 1643-0883 | RPR 1392
Pomnik Paderewskiego

Gmina Kleczew

Natalii Drukarnia Etykiej

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowe w Kleczewie

JAWI

Forum Liderów

Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu wśród wielu swoich statutowych zadań realizuje projekt pod nazwą Liderzy Pracy Organicznej. W ramach tego projektu Kapituła Honorowego Hipolita powołana przy Towarzystwie nominuje do godności Lidera Pracy Organicznej osobistości, które w różnych dziedzinach ich działalności zawodowej i społecznej wykazywały się i wykazują ponadprzeciętnym zaangażowaniem, wysokim morale i szczególnymi osiągnięciami stanowiącymi wzór godny naśladowania. Na stronach Europejskiego Magazynu Internetowego EuroPartner będziemy popularyzować osobistości Liderów Pracy Organicznej dając im satysfakcję i ukazując ich globalnej opinii publicznej.

Oto oni:

Inżynier, menedżer, budowniczy…

Mgr inż. Paweł Szkudlarek - zastępca Prezesa Zarządu i współwłaściciel wiodącej wielkopolskiej firmy deweloperskiej spółki Ataner Sp. z o.o. Paweł Szkudlarek urodził się w Poznaniu 28 września 1959 r. Jest absolwentem Wydziału Budowy Maszyn Politechniki Poznańskiej. Tytuł magistra inżyniera uzyskał w 1984 r. Odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi RP oraz odznaczeniami branżowymi. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał w spółdzielczości studenckiej, gdzie poznał swoich przyszłych wspólników.

W 1991 roku wraz z Ryszardem Szulcem i Wojciechem Szałą założył spółkę Ataner Sp. z o.o. Na budowę pierwszego domu wielorodzinnego na gruncie będącym własnością jednego z nich wspólnicy wyłożyli swoje oszczędności, a resztę wyłożył bank, który udzielił kredytu. W 1992 roku przy ulicy Rejtana 9 stanął trzypiętrowy budynek. Taki był początek działalności największej wielkopolskiej spółki deweloperskiej, która przez 25 lat wybudowała ponad 8000 mieszkań, m. in. na największych zrealizowanych w Poznaniu po 1989 r. osiedlach mieszkaniowych: Polanka i Osiedle Marcelin. Ataner wybudował również budynki usługowe i użyteczności publicznej, a także biurowce klasy A Delta i Omega. Kolejne duże obiekty są w realizacji.


Przedruki tekstów tylko po uzyskania zgody redakcji EuroPartner

wersja do druku

Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem