Wydanie nr: 2 (193) MARZEC 2021
ISSN 1643-0883 | RPR 1392
Pomnik Paderewskiego

Uniwersytet im.Adama Mickiewicza

Gmina Kleczew

Natalii Drukarnia Etykiej

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowe w KleczewieJAWI

Forum Liderów

Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu wśród wielu swoich statutowych zadań realizuje projekt pod nazwą Liderzy Pracy Organicznej. W ramach tego projektu Kapituła Honorowego Hipolita powołana przy Towarzystwie nominuje do godności Lidera Pracy Organicznej osobistości, które w różnych dziedzinach ich działalności zawodowej i społecznej wykazywały się i wykazują ponadprzeciętnym zaangażowaniem, wysokim morale i szczególnymi osiągnięciami stanowiącymi wzór godny naśladowania. Na stronach Europejskiego Magazynu Internetowego EuroPartner będziemy popularyzować osobistości Liderów Pracy Organicznej dając im satysfakcję i ukazując ich globalnej opinii publicznej.

Oto oni:

Janusz Stachowiak - menadżer, dyrektor...

Janusz Stachowiak jest absolwentem Akademii Rolniczej w Poznaniu. Ukończył podyplomowe studium menedżerskie na Uniwersytecie Warszawskim Wydział Zarządzania oraz podyplomowe studia zarządzania funduszami i projektami UE na UAM w Poznaniu. Był przewodniczącym Rady Nadzorczej PZZ Stoisław, PKWiK sp. z o.o, v-ce przewodniczącym Rady Nadzorczej Mleczarni Naramowice sp. z o.o oraz Polmos Toruń S.A i członkiem rady nadzorczej Wielkopolskiej Spółdzielni Ogrodniczej.

Jest współzałożycielem Towarzystwa Umiejętności Rolniczych, był jego pierwszym prezesem.   
W branży cukrowniczej pracuje od ponad 20 lat. Swoją pracę w branży rozpoczął w Cukrowni Opalenica w 1999 roku na stanowisku Wiceprezesa Zarządu odpowiedzialnego za sprawy surowcowe i techniczne. W latach 2001-2003 roku był Prezesem Zarządu Cukrowni Nakło S.A. Od 2003r. do 2006 r. zajmował stanowisko Dyrektora Oddziału KSC S.A. „Cukrownia Nakło”, a w latach 2006-2008 został powołany na stanowisko Członka Zarządu KSC S.A. W latach 2008-2009 pracował na stanowisku Dyrektora „Cukrowni Nakło” oraz „Cukrowni Tuczno”. W 2016 roku  został powołany na Członka Zarządu Krajowej Spółki Cukrowej S.A. i od tamtego czasu odpowiada w KSC S.A. m.in. za obszar surowcowy.

Został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi, za zasługi na rzecz państwa i obywateli oraz odznaką Zasłużony dla Rolnictwa.  


Przedruki tekstów tylko po uzyskania zgody redakcji EuroPartner

wersja do druku

Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem